YARIŞMA KAYDI VE ÖDEME

CodeFest '20 yarışmamızın kayıtları açılmıştır! Kayıtlar 3 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecektir.

CodeFest 2020'ye önceki etkinliklerden farklı olarak iki ayrı şekilde, çalıştay katılımcısı ve yarışmacı olarak katılmak mümkün olacaktır. Eğer çalıştay katılımcısı olarak katılmak istiyorsanız Çalıştay Katılımcısı Kayıt Formu'nu doldurmanız gerekmektedir.

Yarışmacılar hem çalıştaylara hem de yarışmalara katılabilecektir. Yarışmacı kotası 60 takımdır. Yarışmaya her okuldan en fazla 3 takım gelebilecektir. Etkinliğe yarışmacı olarak katılmak ücretlidir. Yarışmaya en fazla üç kişiden oluşan takımlar halinde katılmak mümkündür. Öncelik ilk başvuran ve kalabalık olan takımlara verilecektir. Yarışmacı kayıtlarımız açılmıştır. Yedek yarışmacı formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yedekten başvuruların sonucunun açıklanma tarihi henüz belli değildir. Lütfen başvurunuz onaylanana kadar para yatırmayınız. 

Yarışma ücretimiz yarışmacı başına 50 TL'dir. Yarışmada maddi giderleri karşılayabilmek ve yarışmanın önümüzdeki senelerde sürdürülebilirliğini sağlayabilmek adına sizden bu ücreti talep etmek durumundayız.

 

Takım üyeleri ücretlerini tek bir hesaptan yatırabileceği gibi ayrı ayrı hesaplardan da ödeme yapabilir.

 

Bankaya ücretin [TAKIM ADI] - CF BAĞIŞ açıklamasıyla yatırılmasını rica ederiz.

 

Ücretinizi bankaya yatırdıktan sonra dekontlarınızı codefest@my.uaa.k12.tr mail adresine ücreti gönderen kişinin ADI SOYADI - TC KİMLİK NUMARASI ile mail atmanız gerekmektedir. Aksi takdirde parayı yatırsanız bile kaydınız yapılamayacaktır. Makbuz kesilebilmesi için ücreti gönderen kişinin bu bilgileri gereklidir.

 

Cumartesi günü kayıt masamızdan makbuzlarınızı teslim alabilirsiniz.

 

Ödemeyi yaparken hesap adında yanlışlık yapmamanız önemle rica olunur.

ÖNEMLİ: 20 Nisan 2020 tarihinden itibaren ödenen ücretlerle ilgili herhangi bir talebe (iade, değişim gibi) cevap verilemeyecektir. Organizasyonumuzun devamlılığını sağlamak için aldığımız bu önlemi anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederiz.

© 2015-2020 Üsküdar Amerikan Lisesi - Tüm Hakları Saklıdır.

  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook
  • Twitter