YARIŞMA KAYDI VE ÖDEME

CodeFest '20 yarışmamızın kayıtları henüz başlamamıştır. Kayıtları kaçırmamak için bu sayfayı düzenli olarak takip edin.

CodeFest 2020'ye önceki etkinliklerden farklı olarak iki ayrı şekilde, çalıştay katılımcısı ve yarışmacı olarak katılmak mümkün olacaktır. 

Yarışmacılar hem çalıştaylara hem de yarışmalara katılabilecektir. Yarışmacı kotası 60 takımdır. Yarışmaya her okuldan en fazla 3 takım gelebilecektir. Etkinliğe yarışmacı olarak katılmak ücretlidir. Yarışmaya en fazla üç kişiden oluşan takımlar halinde katılmak mümkündür. Öncelik ilk başvuran ve kalabalık olan takımlara verilecektir. Yarışmacı kayıtlarımız henüz açık değildir. Yedek yarışmacı formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yedekten başvuruların sonucunun açıklanma tarihi henüz belli değildir. Lütfen başvurunuz onaylanana kadar para yatırmayınız. 

Yarışmada maddi giderleri karşılayabilmek ve yarışmanın ileriki senelerde sürdürülebilirliğini sağlayabilmek adına sizden bu ücreti talep etmek durumundayız.

 

Her yarışmacıdan ilerleyen dönemlerde belirlenecek bir ücret alınacaktır. Takım üyeleri tek bir hesaptan yatırabileceği gibi ayrı ayrı hesaplardan da ödemelerini yapabilir.

 

Bankaya ücretinizi yatırırken [TAKIM ADI] - BAĞIŞ açıklamasıyla yatırılmasını rica ederiz.

 

Ücretinizi bankaya yatırdıktan sonra dekontlarınızı codefest@my.uaa.k12.tr mail adresine ücreti gönderen kişinin ADI SOYADI - TC KİMLİK NUMARASI ile mail atmanız gerekmektedir. Aksi takdirde parayı yatırsanız bile kaydınız yapılamayacaktır. Makbuz kesilebilmesi için ücreti gönderen kişinin bu bilgileri gereklidir.

 

Cumartesi günü kayıt masamızdan makbuzlarınızı teslim alabilirsiniz.

 

Ödemeyi yaparken hesap adında yanlışlık yapmamanız önemle rica olunur.

© 2015-2020 Üsküdar Amerikan Lisesi - Tüm Hakları Saklıdır.

  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook
  • Twitter